O Elišce
TADY CHCI BYDLET!

slovo developera

Dne 26. 9. 2011  jsme zahájili výstavbu nového 25ti patrového bytového objektu v Praze 9 – Vysočanech. Dá se říci, že tento fakt není ničím zvlášť pozoruhodným, vždyť tato čtvrť je snad nejvyhledávanějším místem pro aktivity každé firmy, která se chce ucházet o pověst pořádného developera.
Důvod této developerské invaze však není náhodný a činí velký kompliment této čtvrti, zejména pak bezprostřednímu okolí budoucí Elišky. Není naší zásluhou a tak trochu se dá říci, že se chlubíme cizím peřím, když si dovolím konstatovat, že v sousedství Elišky je snad opravdu vše, co může normální člověk k životu potřebovat. Optimální dopravní spojení  metrem, tramvají, autobusem, vlakem, na kole, nespočet obchodů od nákupních center Fenix a Galerie Harfa, až po malé tradiční obchůdky, majestátní O2 Arénu, školy, školky, zdravotnictví, blízká zeleň podél říčky Rokytky, nová cyklostezka, další sporty... to vše téměř v centru velkoměsta.

Zahájený projekt „Eliška“ nechce pouze využít těchto darů, ale chce svým budoucím obyvatelům vytvořit i další předpoklady pro kultivované a plnohodnotné bydlení. Díky svým dvaceti pěti patrům poskytne svým obyvatelům neopakovatelný výhled na Prahu a lokalitě Prahy 9 elegantní dominantu území. Kromě detailního řešení každého i nejmenšího bytu, bude pod vlastní střechou Elišky například. non stop recepce, domovní servis s možností technické údržby a úklidu bytu, praní prádla, fitness centrum, kavárna a protože „Eliška“ stojí přímo u cyklostezky, tak i pro cyklisty upravené sklepní kóje. Pro seniory máme připravený emergency systém spočívající v přímém propojení bytů s recepcí a přivolání rychlé pomoci, možnost donášky nákupů či léků a dopravní služby.

Přiznám se, že cílem naší společnosti je i komerční výsledek projektu, ceny bytů zahrnují i poměrně slušnou ziskovou marži ve výši přibližně deseti procent. Ale protože sami také chceme za dostupné peníze kvalitně bydlet, naše děti, rodiče, kamarádi rovněž tak, bylo naším cílem, kromě kýženého výdělku, přijít na trh s kvalitními byty, které jsou skutečně cenově dostupné. Díky důmyslu architektů, výborné spolupráci se stavební firmou, která Elišku realizuje i díky tomu, že náklady projektu se rozkládají do velkého počtu bytů, jsou ceny bytů v Elišce bezkonkurenční.
Naší velkou ambicí je i snaha ukázat, že spolu chtějí a umějí bydlet a vzájemně se obohacovat mladí lidé ve startovacích bytech, mladé rodinky, středněvěcí spoluobčané i senioři. V neposlední řadě Elišku ocení i lidé, kteří mají své rodinné bydlení mimo Prahu, v níž se však z pracovních či jiných důvodů často zdržují.
Koupě bytu v Elišce je i rozumnou a výhodnou rodinnou či firemní investicí. Investiční potenciál koupě bytu v „Elišce“ může být umocněn při využití našeho speciálního produktu investujte s Eliškou, zajišťujícím garantovaný výnos z koupeného bytu nebo koupí rodinného či podnikatelského balíčku bytů.

K zahájení stavby připravil výhradní prodejce agentura Gaudí k prodeji první část bytů v počtu 183, které tvoří přibližně polovinu všech bytů v domě. Tato „várka“ zahrnuje celou paletu menších bytů od malých 1+kk o výměře 22,2 m2, po 3+kk o výměře 66,6 m2 v sedmém až patnáctém podlaží objektu. V přízemí domu je prostorná vstupní hala s recepcí, kavárnou a fitness centrem. V prvním patře se nachází sklípky, prostory pro servisní služby a administrativu objektu. Byty ve třetím až šestém podlaží jsou předběžně rezervovány. Byty v šestnáctém až dvacátém podlaží podlaží začala agentura Gaudí nabízet v srpnu 2012. V těchto podlažích se nabídka Eliščiných bytů rozšířila o  byty 3+kk a 4+kk s výměrou až 119m2. Doufáme, že si z tak široké nabídky vybere ten správný byt již každý. Zbývající vyšší podlaží se objeví v nabídce již brzy.Takže se máte ještě na co těšit!

... a my se těšíme na Vás

JUDr. Vladimír Lederer
ředitel realitní a aukční agentury Gaudí s.r.o.

Ing. Roman Hudeček
technický ředitel